Express doprava

Naša služba EXPRESS DOPRAVA je ideálny spôsob, ako môžete doručiť svoju zásielku rýchlo, bezpečne a spoľahlivo. Aktuálne ponúkame expresné prepravy na trasách Slovensko – Turecko – Veľká Británia, do hmotnosti 1300 kg alebo sólom až do hmotnosti 3500 kg. Súčasťou našich služieb je aj kompletný servis, vrátane vybavenia colných formalít a zákazníckeho servisu 24/7. Máte záujem o spoľahlivú expresnú prepravu vášho tovaru? Kontaktujte nás.

mapa

Manchester

Istanbul

Trenčín

expresné prepravy

Express doprava
bez starostí

EXPRESS DOPRAVA z/do Turecka a Veľkej Británie je našou hlavnou špecializáciou. Preto je pre nás nesmierne dôležité, aby bola expresná doprava, ktorú ponúkame našim klientom, maximálne spoľahlivá. Preberáme plnú zodpovednosť za zásielku, ktorú nám zveríte do rúk, a garantujeme vám, že ju doručíme včas presne tam, kam potrebujete. Aby všetko prebehlo bez problémov, dbáme na profesionalitu nášho tímu a tiež poskytujeme zákaznícky servis 24/7. Vybavenie všetkých potrebných colných formalít je pre nás samozrejmosťou. Obráťte sa na nás – expresná preprava bez starostí.

Páči sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber newslettera

Ďalšie články

FTL a LTL preprava

FTL a LTL preprava Súčasťou našich služieb je aj FTL a LTL preprava v rámci EU, Turecka a Veľkej Británie. V prípade záujmu o celovozovú FTL prepravu sa o všetko postaráme

Čítať viac »

Už odchádzate?

Nezabudnite sa predtým zaregistrovať do nášho newslettera.