Doprava

Našou špecializáciou je spoľahlivá, bezpečná a bezstarostná doprava zásielok v rámci EU, Turecka a Veľkej Británie. Sme si vedomí, že pri nadväzovaní pracovných vzťahov je najdôležitejšia spoľahlivosť s dôrazom aj na tie najmenšie detaily, a v logistike to platí ešte dvojnásobne. Preto ponúkame služby, na ktoré sa vždy môžete spoľahnúť. Vďaka rodinnému charakteru a veľkosti našej firmy máme priestor pre individuálny prístup ku každému klientovi. Je pre nás dôležité spoznať klienta, jeho potreby a nájsť to najvhodnejšie riešenie na mieru.

mapa

Manchester

Istanbul

Trenčín

expresné prepravy

Doprava podľa vašich potrieb

V rámci EU ponúkame celovozovú FTL aj čiastočnú LTL dopravu. Ak potrebujete doručiť svoju zásielku naozaj rýchlo, k dispozícii je aj expresná doprava, momentálne na trasách z/do Turecka a Veľkej Británie. Potrebujete doručiť menšiu zásielku? Žiaden problém, ponúkame zbernú službu, pri ktorej skonsolidujeme zásielky do väčších skupín a následne zabezpečíme ich dopravu na linkách Turecko → Slovensko a späť alebo Anglicko → Slovensko a späť.

Páči sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber newslettera

Ďalšie články

Medzinárodná preprava

Medzinárodná preprava Spoľahlivá medzinárodná preprava na trasách Slovensko – Turecko – Veľká Británia – EU. Špecializáciou našej firmy je expresná medzinárodná preprava do 3,5 t

Čítať viac »

Prepravné spoločnosti

Prepravné spoločnosti Patríme medzi tie najspoľahlivejšie prepravné spoločnosti na Slovensku. Našim klientom zabezpečujeme efektívnu prepravu tovaru v rámci celej EU, ale tiež z/do Turecka a Veľkej Británie.

Čítať viac »

Preprava

Preprava Našou špecializáciou je expresná preprava na trasách Slovensko – Turecko – Veľká Británia. Súčasťou našich služieb je však aj celovozová FTL alebo čiastočná LTL

Čítať viac »

Už odchádzate?

Nezabudnite sa predtým zaregistrovať do nášho newslettera.