Preprava zásielok Anglicko - Slovensko

Expresná preprava zásielok z Anglicka na Slovensko a späť – rýchlo, spoľahlivo a bez starostí. Charakter a veľkosť našej firmy nám umožňujú, aby sme každému klientovi venovali individuálnu starostlivosť. Našou prioritou je pochopiť vaše potreby, pripraviť vám komplexné riešenie na mieru a následne sa postarať o prepravu nákladu tak, aby to bolo pre vás úplne bez starostí. Preto za zásielku preberáme plnú zodpovednosť, garantujeme vám doručenie v poriadku a načas a postaráme sa aj o všetky potrebné colné formality. Hľadáte spoľahlivého partnera pre vašu logistiku? Kontaktujte nás.

mapa

Manchester

Istanbul

Trenčín

expresné prepravy

Preprava zásielok do Anglicka / z Anglicka

Našou špecializáciou je expresná preprava zásielok z UK na Slovensko a späť až do 3,5 t s garanciou doručenia včas. Pre zásielky menších rozmerov máme k dispozícii zbernú službu, prostredníctvom ktorej konsolidujeme viacero menších zásielok do väčších skupín a tie následne prepravujeme na miesto určenia. Ide o efektívny spôsob prepravy, pri ktorom platíte iba alikvotnú časť ceny za prepravu. Nech už sú vaše potreby akékoľvek, vyplňte náš kontaktný formulár a my vám pripravíme nezáväznú ponuku na mieru.

Páči sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber newslettera

Ďalšie články

Express doprava

Express doprava Naša služba EXPRESS DOPRAVA je ideálny spôsob, ako môžete doručiť svoju zásielku rýchlo, bezpečne a spoľahlivo. Aktuálne ponúkame expresné prepravy na trasách Slovensko –

Čítať viac »

Už odchádzate?

Nezabudnite sa predtým zaregistrovať do nášho newslettera.