Preprava Anglicko - Slovensko

Expresná preprava Anglicko – Slovensko je našou špecializáciou. Ak potrebujete svoju zásielku doručiť v čo najkratšom čase z/do Anglicka, ponúkame vám naše expresné služby. Doručujeme náklady až do 1300 kg alebo sólom až do 3,5 t. Za každú zásielku preberáme plnú zodpovednosť a garantujeme vám, že ju doručíme bezpečne a včas až na miesto určenia. Samozrejmosťou je aj colná deklarácia, resp. vybavenie všetkých potrebných colných formalít. Preprava do Anglicka a z Anglicka bez starostí. Ak vás naše služby zaujali, neváhajte nás kontaktovať.

mapa

Manchester

Istanbul

Trenčín

expresné prepravy

Preprava z Anglicka na Slovensko a späť

Spoľahlivá preprava z UK na Slovensko (alebo opačne) však nie je to jediné, čo ponúkame. Medzi naše služby patrí aj expresné doručovanie zásielok z/do Turecka či FTL a LTL preprava v rámci EU. K tomu všetkému ponúkame zodpovedný a flexibilný prístup, profesionálny tím, ktorý sa o váš náklad bude starať a zákaznícky servis 24/7. Hľadáte spoľahlivého partnera v logistike? Obráťte sa na nás, radi vám zodpovieme všetky vaše otázky a pripravíme vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Páči sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber newslettera

Ďalšie články

Prepravné spoločnosti

Prepravné spoločnosti Patríme medzi tie najspoľahlivejšie prepravné spoločnosti na Slovensku. Našim klientom zabezpečujeme efektívnu prepravu tovaru v rámci celej EU, ale tiež z/do Turecka a Veľkej Británie.

Čítať viac »

Už odchádzate?

Nezabudnite sa predtým zaregistrovať do nášho newslettera.