Expresná doprava
Anglicko - Slovensko

Expresná doprava Anglicko – Slovensko je našou špecializáciou. Ak je pre vás dôležitá naozaj rýchla doprava tovaru z Anglicka či do Anglicka, využite naše služby. Pomôžeme vám s prepravou nákladu až do 1,3 t, resp. sólom až do 3,5 t. Za váš tovar preberáme plnú zodpovednosť a zároveň vám garantujeme, že bude doručený bez poškodení a včas. Nepotrebujete celý kamión? Pre menšie zásielky máme k dispozícii zbernú službu. Tá funguje tak, že zozbierame viacero menších zásielok a tie spoločne doručíme tam, kam potrebujete. A vy zaplatíte iba alikvotnú časť za svoj náklad. Zaujali vás naše služby? Kontaktujte nás.

mapa

Manchester

Istanbul

Trenčín

expresné prepravy

Doprava do Anglicka / Doprava z Anglicka

Doprava z Anglicka na Slovensko a späť – flexibilne, zodpovedne a bez starostí. Zverte prepravu svojej zásielky do našich rúk a náš profesionálny tím sa o všetko postará. Okrem spoľahlivej dopravy vám ponúkame aj osobný prístup ku každému klientovi, riešenia na mieru, 24-hodinový zákaznícky servis a samozrejme, vybavenie všetkých colných formalít za vás. Vyplňte kontaktný formulár a my sa vám ozveme.

Páči sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber newslettera

Ďalšie články

Preprava balíkov

Preprava balíkov Preprava balíku zodpovedne, flexibilne a bez starostí. Našou špecializáciou je expresná preprava nadrozmerných balíkov (až do 3,5 t) na trasách Slovensko – Turecko

Čítať viac »

Už odchádzate?

Nezabudnite sa predtým zaregistrovať do nášho newslettera.