Preprava Nemecko - Slovensko

Spoľahlivá preprava Nemecko – Slovensko. Ak potrebujete dopraviť svoju zásielku na miesto určenia včas, bezpečne a bez starostí, využite naše služby. Celovozová FTL preprava z/do Nemecka je vhodná pre veľké náklady, zatiaľ čo čiastočná LTL preprava je ideálnym ekonomickým riešením pre menšie zásielky. Súčasťou našich služieb je aj zákaznícky servis 24/7, colná deklarácia či poskytovanie priestorov, v ktorých môžete uskladniť svoj tovar pred rozvozom. Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás.

mapa

Manchester

Istanbul

Trenčín

celozvozové FTL a čiastočné LTL prepravy

Bezstarostná preprava z/do Nemecka

Našou prioritou je poskytovať klientom komplexný a bezstarostný servis. Preto sa postaráme o všetko. Navrhneme riešenie na mieru podľa vašich potrieb, tovar vyzdvihneme tam, kde potrebujete a spoľahlivo ho doručíme na miesto určenia. Preprava Nemecko – Slovensko zahŕňa v prípade potreby aj zbernú službu, uskladnenie tovaru či vybavenie colných formalít. Našim cieľom je urobiť všetko pre to, aby bola pre vás doprava Nemecko – Slovensko úplne bez starostí. Ak hľadáte spoľahlivého partnera v logistike, obráťte sa na nás.

Páči sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber newslettera

Ďalšie články

Preprava zásielok

Preprava zásielok Spoľahlivá preprava zásielok – od tých najmenších až po zásielky s hmotnosťou do 3,5 t. Postaráme sa o prepravu vašich zásielok. Či už potrebujete expresnú

Čítať viac »

Prepravné spoločnosti

Prepravné spoločnosti Patríme medzi tie najspoľahlivejšie prepravné spoločnosti na Slovensku. Našim klientom zabezpečujeme efektívnu prepravu tovaru v rámci celej EU, ale tiež z/do Turecka a Veľkej Británie.

Čítať viac »

Už odchádzate?

Nezabudnite sa predtým zaregistrovať do nášho newslettera.