Sklady

Pre našich klientov máme k dispozícii aj sklady, v ktorých môžu bezpečne uskladniť svoj tovar. Ak sa rozhodnete mať sklad u nás, poskytneme vám kompletné služby vrátane manipulácie a následného rozvozu tovaru ku koncovým odberateľom. Získate tak komplexné riešenie logistiky „pod jednou strechou“ – od skladovania tovaru, cez manipuláciu, až po rozvoz zásielok. Individuálny prístup ku každému klientovi je pre nás samozrejmosťou, vďaka čomu vám vieme ponúknuť riešenie na mieru presne podľa vašich potrieb.

mapa

Manchester

Istanbul

Trenčín

skladovanie

Sklad, manipulácia aj rozvoz tovaru

Logistika je jednou z najnáročnejších súčastí biznisu. Preto sa snažíme našim klientom túto oblasť čo najviac zjednodušiť a uľahčiť. Záleží nám na tom, aby ste sa na nás mohli vo všetkom 100% spoľahnúť, či už sa rozhodnete využiť našu službu SKLADOVANIE a ROZVOZY alebo akúkoľvek inú službu – expresné prepravy zásielok z/do Turecka a Veľkej Británie, LTL a FTL prepravy v rámci EU, atď. Ak hľadáte spoľahlivého partnera v logistike, kontaktujte nás.

Páči sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber newslettera

Ďalšie články

Domov

Kontakt Na detailoch záležía v logistike dvojnásobneKONTAKTUJTE NÁS O nás PARTNER, NA KTORÉHO SA VIETE SPOĽAHNúť Nie veľkosť, ale flexibilita a spoľahlivosť sú podľa našich

Čítať viac »

Už odchádzate?

Nezabudnite sa predtým zaregistrovať do nášho newslettera.