Expresná kamiónová doprava Turecko - Slovensko

Najspoľahlivejšia expresná doprava Turecko – Slovensko. Potrebujete doručiť svoju zásielku rýchlo, spoľahlivo a bez starostí? Naša kamiónová doprava Turecko – Slovensko je pre vás ideálnou voľbou. Pomôžeme vám pri preprave nákladu až do hmotnosti 3,5 t, postaráme sa o všetky potrebné colné formality a ručíme vám, že vaša zásielka bude doručená v poriadku a včas. Súčasťou našich služieb je individuálny prístup ku každému klientovi, komplexné riešenia na mieru a 24/7 zákaznícky servis. Ak hľadáte spoľahlivého partnera v logistike, obráťte sa na nás.

mapa

Manchester

Istanbul

Trenčín

expresné prepravy

Doprava z Turecka / do Turecka

Expresná preprava tovaru z Turecka na Slovensko a späť je našou špecializáciou, avšak v našej ponuke nájdete aj ďalšie kvalitné služby. Jednou z nich je aj zberná služba, vďaka ktorej môžete efektívne prepravovať aj tie najmenšie zásielky. Našou úlohou je skonsolidovať viacero menších zásielok a spoločne ich prepraviť na miesto určenia. Vďaka tomu zaplatíte iba primeranú časť z celkovej ceny prepravy. Aktuálne zabezpečujeme dopravu menších zásielok na pravidelných linkách Turecko → Slovensko a späť alebo Veľká Británia → Slovensko a späť.

Páči sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber newslettera

Ďalšie články

Prepravné spoločnosti

Prepravné spoločnosti Patríme medzi tie najspoľahlivejšie prepravné spoločnosti na Slovensku. Našim klientom zabezpečujeme efektívnu prepravu tovaru v rámci celej EU, ale tiež z/do Turecka a Veľkej Británie.

Čítať viac »

Skladové priestory

Skladové priestory Jednou z výhod, ktoré našim klientom ponúkame, sú skladové priestory, v ktorých si môžu v prípade potreby svoj tovar uskladniť. Súčasťou našich služieb nie je len

Čítať viac »

Doprava – CENA

Doprava – cena Staňte sa našim klientom a získajte špičkový zákaznícky servis v oblasti logistiky. Sme partnerom, na ktorého sa viete spoľahnúť, či už potrebujete doručiť svoj

Čítať viac »

Už odchádzate?

Nezabudnite sa predtým zaregistrovať do nášho newslettera.