Doprava na Slovensko

Našou špecializáciou je expresná doprava Slovensko – Turecko – Veľká Británia, ale našim klientom ponúkame aj ďalšie komplexné služby, akými sú napríklad FTL a LTL preprava v rámci EU, zberná služba, skladovanie a rozvozy či colná deklarácia. Našim cieľom je, aby nám klient mohol jednoducho zveriť logistiku svojho podniku do rúk a 100% sa na nás spoľahnúť. Preto dbáme na vysokú profesionalitu nášho tímu, kvalitný zákaznícky servis 24/7 a individuálny prístup ku každému klientovi. Záleží nám na každom detaile. Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať.

mapa

Manchester

Istanbul

Trenčín

expresné prepravy

Doprava Slovensko – TR – UK – EU

Expresná doprava na Slovensko z Turecka či Veľkej Británie? Alebo preprava viacerých menších zásielok v rámci EU? Pre každého klienta sa snažíme vždy nájsť to najlepšie riešenie. Preto ponúkame expresnú prepravu na trasách SK – TR- UK až do 3,5 t, ale aj čiastočnú LTL prepravu menších zásielok v rámci EU. Či už hľadáte to najrýchlejšie, najspoľahlivejšie či ekonomicky najefektívnejšie riešenie, neváhajte nás kontaktovať, radi vám pripravíme ponuku na mieru.

Páči sa vám tento článok?

Prihláste sa na odber newslettera

Ďalšie články

Kamiónová doprava – Turecko

Expresná kamiónová doprava Turecko – Slovensko Najspoľahlivejšia expresná doprava Turecko – Slovensko. Potrebujete doručiť svoju zásielku rýchlo, spoľahlivo a bez starostí? Naša kamiónová doprava Turecko –

Čítať viac »

Prepravné spoločnosti

Prepravné spoločnosti Patríme medzi tie najspoľahlivejšie prepravné spoločnosti na Slovensku. Našim klientom zabezpečujeme efektívnu prepravu tovaru v rámci celej EU, ale tiež z/do Turecka a Veľkej Británie.

Čítať viac »

Už odchádzate?

Nezabudnite sa predtým zaregistrovať do nášho newslettera.